top of page

Warsztaty online

Jeśli masz problem z przeprowadzeniem tradycyjnych warsztatów to mamy świetne rozwiązanie! Warsztaty online na profesjonalnym poziomie dają bardzo dużo możliwości. Szeroka oferta warsztatów, które umożliwiają poszerzania swoich kompetencji.

brooke-lark-W1B2LpQOBxA-unsplash.jpg

Gry terenowe

Zgrany zespół to gwarancja sukcesu firmy. Dlatego tak ważnym elementem jest budowanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Doskonałą do tego okazją może być gra terenowa! Organizowane przez nas gry są niezwykle ciekawe, a uczestnicy biorący w nich udział mogą nauczyć się optymalnej współpracy w zespole. Dzięki temu są później w stanie stworzyć zgraną i stabilną grupę w firmie! Istnieje możliwość zorganizowania gry na zewnątrz, jak i wewnątrz hotelu. Ilość konkurencji oraz ich tematyka jest do ustalenia

Warsztaty tematyczne

Proponujemy kompleksową organizację warsztatów ekologicznych w duchu zero waste, upcyklingu, recyklingu i natury, m.in: ekoszycie, ekokosmetyki, ekowarsztat stolarski DIY, ekosadzenie, ekosegregacja, zielone mikrosadzenie, ekożywność, ekofashion, ekodesign dla domu.

Naturalne śluby

Organizujemy piękne i bezpretensjonalne ceremonie ślubne w duchu eko i zero waste!

W tym niezwykłym dniu skupiamy się przede wszystkim na Was i Waszych emocjach. Uciekamy od pompatycznych przyjęć na rzecz spersonalizowanych, minimalistycznych ceremonii, podczas których stawimy na jakość - przeżyć, relacji i wszystkiego, co w dniu ślubu Was otacza. Zapewniamy kompleksową organizację - począwszy od zarekomendowania idealnej lokalizacji, poprzez catering od lokalnych dostawców, stylowe, naturalne dekoracje, nietuzinkową poligrafię

(zaproszenia dla gości, winietki, menu, plan stołów), obsługę fotografa i filmowca, na wyjątkowych atrakcjach kończąc. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień miał szczery, osobisty charakter i był w 100% dopasowany do Waszych oczekiwań!

Skontaktuj się z nami!
Uroczystość ślubu

Oferta

Wspieramy firmy, korporacje i instytucje w pierwszych proekologicznych krokach, jak również współpracujemy z lokalnymi twórcami i producentami ekologicznych materiałów. Podczas naszych eventów proponujemy kreatywne rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w branży ekologicznej. Poprzez szkolenia, warsztaty, spotkania, pikniki dla firm wdrażamy proste, ale bardzo skuteczne działania proekologiczne. Powtarzamy, że liczą się małe kroki, polegające na wykorzystaniu nowych technologii na etapie planowania i realizacji eventów- niedrukowanie zbędnych materiałów i ulotek, posiadania oferty dostępnej online, wysyłanie e-faktur i skanowanie zamiast kserowania. Segregujemy odpady po każdej realizacji eventowej oraz prowadzimy warsztaty m.in. o tym jak robić to poprawnie. Staramy się używać naturalnych materiałów do dekoracji na eventach (drewno, papier, naturalne tkaniny, materiały z upcyklingu i recyklingu). Cyklicznie organizujemy warsztaty i szkolenia jak w ramach swojego biznesu działać w duchu ekologii i zero warte. Do realizacji eventów zawsze wybieramy biodegradowalne naczynia i sztućce. Wspieramy lokalne inicjatywy. Organizujemy eko catering i zapewniamy pakiety praktycznych eko gadżetów dla uczestników eventów. Wykonujemy również branding wielokrotnego użytku.Wszystkie te działania są po to, aby dać odetchnąć zmęczonej plastikiem planecie. Zapraszamy, zatem, do wspólnej eko wyprawy - przygotujemy dla Twojej firmy niezapomniany event

w duchu zero waste! Wake up & go green! 

Pikniki i imprezy tematyczne

Eventy w duchu eko to nasza specjalność! Podczas naszych realizacji wdrażamy idee przyjazne środowisku: zero waste, recyklingu i zdrowego trybu życia! Proponujemy Państwu możliwość wyboru motywu przewodniego całego eventu i przeniesienia uczestników w wyjątkowe miejsca ich wyobraźni. Każdy motyw przewodni oraz atrakcje możemy dostosować do koncepcji ekoeventu.

Atrakcje eventowe

Propozycja atrakcji eventowych w duchu eko, dostosowanych do uczestników

w każdym wieku. Zapewniamy motyw przewodni eventu, dekoracje i eko atrakcje, m.in: eko strefę relaksu, strefę mini

e-mobility, flow bike, malowanie obrazu na ekopłótnie, drewniane gry XXL, naukę ekojazdy, ekosurvival, eko VR, ekokiermasz i wiele innych!

Eko gadżety

Eko gadżety to doskonały pomysł

na prezent nie tylko dla pracowników,

ale także kontrahentów i kluczowych

klientów biznesowych.

Zadbaj, by Twoja firma była kojarzona jako przedsiębiorstwo świadome ekologicznie i społecznie.  Razem zadbajmy o planetę!

Proponujemy m.in.:  wysokiej jakości, drewniane kalendarze z logo firmy, pamięć przenośną w eleganckiej, drewnianej obudowie, nowoczesne bambusowe naczynia i sztućce, piękne, grawerowane zegarki wykonane z drewna, eleganckie termokubki z wysokiej jakości metalu, zdobione naturalnym korkiem, notatniki wykonane z papieru z recyklingu i wiele innych!

Torby z siatki
Image by dylan nolte

Eko catering

 Chcemy ograniczyć zużycie plastiku i dołożyć naszą cegiełkę w dbaniu o wspólne dobro, jakim jest nasza planeta. Dlatego wprowadzamy eko catering, który jest doskonałym sposobem, aby w pełni wykorzystać zasoby naszego środowiska! Oferujemy w pełni ekologiczne jedzenie, które zachwyca swoim smakiem, ekologiczne opakowania na żywność, eko sztućce  oraz wiele innych ekologicznych zamienników, które możesz wykorzystać na swoim evencie!

bottom of page